Doprava zdarma od 1000 Kč

Výrobní hrnec - sada 500 ks

Kód: 9020123
Neohodnoceno
2 446 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

 
VÝROBA 500 ZEK ks< /h1>< br>

 
  • SET - tato sada obsahuje 500 hrnců. To vám dává mnoho možností pro různé zahradnické projekty nebo pěstování rostlin. Zahradní květináče jsou propracované v každém detailu.    • SILNÝ A TLUSTÝ PLAST - plast, ze kterého jsou květináče vyrobeny, je pevný a silný a zároveň pružný, což umožňuje snadno odstranit mladé rostlinky s kořenovým balem, aniž by došlo k jejich poškození. Stačí po zalití substrátu jemně přitlačit boky nádoby. Díky svým vlastnostem lze květináče použít mnohokrát.    • < strong>ODOLNÉ PROTI TEPLOTĚ - výrobní hrnce jsou dostupné v černé barvě a vyznačují se dobrou odolností vůči nízkým i vysokým teplotám. Flexibilní plast umožňuje udržovat správnou teplotu a vlhkost substrátu, což podporuje rychlejší klíčení semen.    • PRO SEMENU< span> < /span>- výrobní a zahradní plastové květináče jsou vhodné pro ruční i mechanizovanou výsadbu, tedy s použitím automatických krmítek. Průměr květináče je 16 cm a kapacita je 2 litry.
li>SPECIFIKACE - barva: černá; materiál: plast; počet vývodů: 12; kapacita: 2 litry; výška: 13 cm; horní průměr: 16 cm; spodní průměr: 12 cm; hmotnost jednoho kusu: 45g; hmotnost soupravy: 22,5 kg; hmotnost v balení: 25,5 kg.


<div style="color : #222222; transformace textu: žádné; odsazení textu: 0px; mezery mezi písmeny: normální; rodina písem: 'Open Sans', bezpatkové; velikost písma: 14px; styl písma: normální; váha písma: 400; mezery mezi slovy: 0px; displej: flex; mezery: normální; sirotci: 2; vdovy: 2; směr ohybu: řádek; zarovnání položek: na střed; barva pozadí: #ffffff; font-variant- ligatures : normální; font-variant-caps: normal; -webkit-text-stroke-width: 0px; text-decoration-thickness: initial; text-decoration-style: initial;

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: