Doprava zdarma od 1000 Kč

Univerzální plastové pletivo 1,0x50 m černé

Kód: 1024174
Neohodnoceno
Značka: PRIMEGARDEN
1 366 Kč 27 Kč / 1 m2
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Univerzální plastová pletiva mají nízkou hmotnost, nekorodují, nehnijí a jejich odolností vůči povětrnostním podmínkám způsobuje, že nacházejí velmi široké použití v nejrůznějších oblastech a odvětvích. Mezi nejoblíbenější patří: Oplocení záhonů s květinami, zeleninou včetně nových výpěstků, 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Univerzální plastové pletivo 1x50 m
Plastové pletivo na ploty je vyrobeno z PVC (polyolefinu) s přídavkem barviva a UV stabilizátoru. Z více než 90 % je vyráběno z recyklovaného plastu.

V okamžiku, kdy pletivo po mnoha letech přestane plnit svoji úlohu, nebo je již nepoužitelné, lze jej ze 100 % recyklovat, což je vůči životnímu prostředí fair play.

Díky UV stabilizaci (zvýšené odolnosti proti ultrafialovému slunečnému záření) může být toto univerzální pletivo standardně používáno venku, kde je vystaveno působení slunečního záření, kladným i záporným teplotám a také proměnlivým povětrnostním podmínkám.

Univerzální plastová pletiva mají nízkou hmotnost, nekorodují, nehnijí a jejich odolností vůči povětrnostním podmínkám způsobuje, že nacházejí velmi široké použití v nejrůznějších oblastech a odvětvích. Mezi nejoblíbenější patří:

Oplocení záhonů s květinami, zeleninou včetně nových výpěstků. Dokonale se osvědčují jako ochrana stromů a keřů proti okusování jejich kůry nebo větví domácími nebo divokými zvířaty (srnčí zvěř, zajíci).
V chovu drůbeže pro tvorbu klecí, výrobě ohrad a vyčleňování oddělených zón.
Pro ochranu trávníku tak, že při tvorbě trávníku se pletivo roztáhne a zahrne 3–4 cm tlustou vrstvou zeminy, do které se následně vysévá samotný trávník, nebo se na toto pletivo pokládá hotový trávník v rolích/kusech.
Jako zábrana podél silnice, kde pletivo brání plazům a malým zvířatům proniknout na vozovku.
 

Specifikace výrobku:

Délka: 50 metrů 
Šířka/výška: 100 cm
Velikost oka: 15x15 mm
Gramáž: 230 g/m2
Barva: černé
Plast: PCV (polyolefin)
Země původu: Polsko
Značka: Primegarden
Použití: Dočasná oplocení. Ochrana stromů a keřů proti zvířatům. Ohrady v chovu drůbeže, domácího ptactva a holubů. Ochrana květinových a zeleninových záhonů.  Pod trávníky, jako ochrana proti krtkům a hrabošům. Izolační přepážky a příčky v melioraci.
Rozměry se mohou lišit o +/- 2 %.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plastové
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 6 kg
Plastové ochranné pletivo: černé
Délka:: 50 metrů
Šířka/výška:: 100 cm
Velikost oka:: 15 x 15 mm
Gramáž:: 230 g/m2
Barva:: černé
Plast:: PCV (polyolefin)
Značka:: Primegarden
Rozměry se mohou lišit o: +/- 2 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: