Doprava zdarma od 1000 Kč

Nopová folie 1,5 x 20 m

Kód: 1009046
Neohodnoceno
Značka: IGLACO
1 100 Kč 37 Kč / 1 m2
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
22.7.2024

Kbelíková membrána slouží k ochraně stěn, stropů, podlah a teras před vlhkostí tím, že tvoří drenážní a odvětrávací vrstvu. V místech trvalé vlhkosti na vnitřní straně sklepních stěn se kbelíková membrána používá k odvětrání stěny, což umožňuje stálé proudění vzduchu k odstranění vlhkosti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dimplovaná fólie je určena pro svislou izolaci základů, stěn a stropů s přímým stykem se zemí. Díky ražbě se mezi stavební konstrukcí a izolací získá vzduchová mezera. Tato štěrbina zajišťuje dokonalý odvod vody a vodních par, zamezuje nadměrné vlhkosti a vzniku hydrostatického tlaku v oblastech stavby vystavených vodě. Ražba také zabraňuje posunutí izolace v důsledku sedání zásypové zeminy. Tato fólie dobře funguje také jako izolace teras, stropů, podlah, těsnění drenážních příkopů a jako odvodňovací vrstva vody při výstavbě zelených střech.

APLIKACE:

Používá se v několika oblastech obytných a průmyslových budov. V první řadě se používá jako svislá izolace základových zdí, izolace stropů a podlah budov, izolace plochých střech zejména při zakládání zelených zahrad, vodorovná izolace (nahrazuje např. „libový beton“).
Při svislé izolaci stěn budov - používá se k vlhké izolaci základových stěn, často také jako ochrana bitumenového tmelu, který izoluje stěny. Instaluje se mezi základovou stěnu a terén a vytváří ideální bariéru proti vlhkosti, ochranu před mechanickým poškozením a před škodlivými vlivy kořenů stromů a keřů. Zároveň je ideálním odvodněním a odvětráním svislých základových zdí.
Používá se na terasách a balkonech, zabraňuje pronikání vlhkosti do betonové vrstvy, vyrovnává hydrostatický tlak, je drenážní vrstvou, která odvádí vodu vytékající z podlahy nebo štěrku do drenážních trubek.
Při zateplování stropů budov - lze jej použít ve stávajících i nově budovaných objektech. V takových místech chrání stropy před vlhkostí a umožňuje rovnoměrné a plynulé lití podlahového betonu. Zakládací důlková fólie je jedním z mála izolačních materiálů, které se ideálně hodí pro zakládání zelených zahrad na střechách budov. Při této aplikaci chrání beton před kyselým humusem a vysokou vlhkostí podkladu. Dokonale odvádí vlhkost z vegetace na střeše.

VÝHODY:

✅odolný proti stlačení
✅odolný proti vlhkosti a chemikáliím
✅zajišťuje odvodnění a ventilaci
✅nahrazuje "štíhlý beton"

Technické parametry:

Rozměry: 1,5 x 20 m
Hmotnost: 400 g/m2
Barva: černá

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nopová fólie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 18 kg
Délka: 20 m
Sirka: 1,5 m
Hmotnost: 400 g/m2
Materiał: polyethylen
Rozsah teplot [° C]: -30 do +80
Barva: Černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: