Doprava zdarma od 1000 Kč

Past na myši a malé hlodavce 12 x 5,5 x 6 cm

Kód: 1023002
Neohodnoceno
Značka: IGLACO
118 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Past na odchyt myší a malých hlodavců. Umožňuje rychle odchytit hlodavce, myší se snadno zbavíme z domova, sklepa nebo garáže. Je to spolehlivá metoda, když chceme hlodavce humánně vyřadit z našeho prostředí nebo když otravu nelze použít kvůli jiným zvířatům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Past na myši a malé hlodavce 12 x 5,5 x 6 cm

Unikátní odpočinková past určená k odchytu drobných hlodavců, jako jsou myši nebo hraboši, je vyrobena ze svařovaného ocelového roštu o velikosti ok 6x6mm. Celé je to instalováno na dřevěném stojanu, který dodává kleci vysokou stabilitu a odolnost. Klec pro myši má rozměry 12 x 5,5 x 6 cm (s madlem na dvířka celková výška 12 cm).

Past na myši funguje na principu speciálních padacích dvířek, které se zavírají zvenčí. Zavírací dvířka jsou uzamčena na speciálním háku, na který je na druhé straně uvnitř pasti zavěšena návnada pro oběť. Celá konstrukce pasti na myši je velmi pečlivě připravena. Stačí, aby myš jemně pohnula návnadou a zámek se uvolní a východ se okamžitě uzavře. Chycený škůdce se sám z klece nedostane.

 

Je to spolehlivá metoda, když chceme hlodavce humánně vyřadit z našeho prostředí nebo když nelze otravu použít kvůli jiným zvířatům. Past umožňuje rychlý odchyt hlodavců, myší se snadno zbavíme z našeho domu, sklepa nebo garáže.

POZNÁMKA: „Námi nabízené záchytné pasti splňují normy uvedené v nařízení ministra životního prostředí ze dne 29. září 2009 o používání zádržných pastí. Pasti zvíře nezraní ani nezraní, mají bezpečnostní prvky, které zabrání dravci opustit past, velikost klece je přizpůsobena velikosti dravců a zajišťuje správný chod rohatkového mechanismu na jejich váhu“.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: