Lapač na malé ptáky 3 sekční

Kód: 1023024
Neohodnoceno
Značka: IGLACO
2 660 Kč 2 660 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2022

Živý chytač pro malé a střední ptáky. Používá se v zahradách nebo na drůbežářských farmách, kde se chceme zbavit dotěrných ptáků, jako jsou špačci, straky, sojky a vrabci. Lze jej také použít k odchytu ptáků, kteří unikli z voliéry, nebo když chceme ulovit jedinečný exemplář.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lapač na malé ptáky 3 sekční

 

Lapač pro malé a střední ptáky. Používá se v zahradách nebo na drůbežářských farmách, kde se chceme zbavit dotěrných ptáků, jako jsou špačci, straky, sojky a vrabci. Lze jej také použít k odchytu ptáků, kteří unikli z voliéry, nebo když chceme ulovit jedinečný exemplář.

Lapač se skládá ze tří částí. Dvě externí místnosti jsou určeny k odchytu ptáků (pracují samostatně) - past je stále aktivní, i když už pták v jedné sekci ulovil. Střední část je pro živou návnadu, která má přilákat pozornost.

Aby pasti fungovaly, musí přitahovaný pták přesunout koryto citlivé na tlak umístěné uvnitř pasti. Uvolní zámek na dveřích, který jde dolů a blokuje cestu ven. Tento skluz lze také použít jako žlab pro sypání obilí nebo jiného jídla, které bude sloužit jako další návnada.

Klec je velmi jednoduchá a snadno se nastavuje. Dodává se zákazníkovi připravený k použití, stačí umístit návnadu a nastavit zámek dveří.

Parametry:

Rozměr: 553x205x294 mm.
Vyrobeno z: ocelového drátu o tloušťce 1,8 mm, rozmístěného po 10 mm.
POZNÁMKA: Živé pasti musí být používány v souladu s nařízením ministerstva životního prostředí o odchytu zvířat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pasti a sklopce, odpuzovače elektronický
Záruka: 1 rok
? Lapač 3 sekční: na malé ptáky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: