Doprava zdarma od 1000 Kč

Garden Puzzle II Plastová zatravňovací dlažba, zelená, bez hrotů 10 ks/ 2,5 m2

Kód: 9012008
Neohodnoceno
Značka: GARDENPLAST
926 Kč 93 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024Rošt slouží ke stabilizaci terénu, náhrada za dlažební kostky a asfalt. Je ideální pro všechny druhy lezení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

RECYKLOVACÍ MŘÍŽKY - MAJÍ RŮZNÉ ODSTÍNY ZELENÉ

Používá se jako vrchní alternativa k dlažebním kostkám, betonu nebo asfaltu Vyrobeno ze 100% recyklovaného materiálu. Struktura mřížky umožňuje zajímavé vizuální efekty, jako jsou: zelená parkoviště a komunikace nebo ozdobné kamenné chodníky, protože mřížku lze naplnit jak půdou, na kterou se vysévá trávník, tak jemným kamenivem. Účinně stabilizuje půdu a zabraňuje tvorbě vyjetých kolejí. Umožňuje průchod vody a vzduchu do spodní přízemní vrstvy. Mříž je lehká a snadno sestavitelná na základě puzzle, zároveň má velmi vysokou nosnost, až 16 T / m2.

Výhody:

✅ Recyklovaný plast se mění v ekologicky neutrální produkt. Příjezdový rošt EkoPlus je 100% recyklovaný plast – a odolá každé asfaltové příjezdové cestě. Jen velmi zřídka je třeba jej opravovat i po desetiletích používání. Plast použitý v EkoPlus je neutrální k životnímu prostředí – nekazí se tedy a nevsakuje se do půdy. Je odolný vůči UV záření, mrazuvzdorný a odolává teplu.

✅ Stormwater Control - Když prší, voda odnáší nečistoty z auta přímo do většiny kanalizací. Tyto odtoky se často vlévají přímo do jezer a potoků. Když voda vstoupí do půdy, bude přirozeně filtrována.

✅ Kontrola bahna! - Když voda odteče (díky gravitaci!), Ponoří se do země. Štěrkové stoupání dříve vytvářelo bahnitá místa a výmoly – ale díky systému mříží voda stéká z povrchu.

✅ Úspora nákladů - Systémy Eco-grid původně stály více než asfalt a méně než beton nebo dlažební kostky. Z dlouhodobého hlediska je úspora obrovská – nejen pro životní prostředí, ale i pro vaši peněženku. Zahradní grily zabraňují mizení štěrku – a zpomalují migraci štěrku. Zabraňují vyluhování a udržují kameny v dírách. Systémy ekologických mříží instalované v celé Evropě obvykle vydrží déle než 20–30 let s minimální nebo žádnou údržbou nebo opravou.

Aplikace:

 • Přístupové cesty
 • zelená parkoviště
 • příjezdové cesty do garáží
 • škola a manévrovací náměstí
 • trhy
 • parkové cesty, cyklostezky, golfová hřiště atd.
 • kempy
 • zahradní a krajinná architektura
 • koňské hřebčíny, hipodromy
 • zvířecí běhy
 • tvrdnutí zemin, okrajů silnic

   

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávník mřížka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 10 kg
Výška: 40 mm
Šířka: 500 mm
Délka: 500 mm
Hmotnost na kus: 1.15 kg
Barva: zelená
Teplotní odolnost: od -30 do +85 °C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: